Land van Oirschot

Het Land van Oirschot is een uniek merk. Een nieuw label voor vernieuwende producten en (toeristische) diensten. Voor ondernemers, kunstenaars en organisaties die durven. Die houden van uitdagingen en samenwerking. Die - met aantrekkelijke financiële hulp - gezamenlijk de markt op willen gaan. Met een goede strategie en een gezamenlijk logo.

Het Land van Oirschot is een actieve ondernemersvereniging met diverse werkgroepen. Voor vragen over de vereniging kunt u contact opnemen met Toby Brekelmans, e-mail secretariaat@landvanoirschot.nl


Stichting Bestuur
voorzitter: Frans van Zeeland f.van.zeeland@kpnplanet.nl
secretaris: Karien Hoeks  karien.hoeks@vvvoirschot.nl
penningmeester; Gerard van Kemenade contact@landvanoirschot.nl
Ad Kemps ad.kemps@coppens.nl
Toon van den Oord toon@vdoord.com


vereniging Bestuur  


voorzitter: Stijn Valks voorzitter@landvanoirschot.nl                                                                     ...


secretaris:Toby Brekelmans secretariaat@landvanoirschot.nl 


penningmeester: Toon van Kollenburg penningmeester@landvanoirschot.nl                                                      


bestuurslid: Gerard van Kemenade contact@landvanoirschot.nl                                                 


bestuurslid: Janine Cosijn j.cosijn@landvanoirschot.nl                   


bestuurslid: Joke Spapens joke.spapens@landvanoirschot.nl                                                                     


bestuurslid: Piet Munsters pfnunsters@telfort.nl



  •  


Werkgroep Communicatie


voorzitter Ad Kemps ad.kemps@coppens.nl
secretaris Toby Brekelmans secretariaat@landvanoirschot.nl
René Jansen rene@crecs.nl                                                                                                             
Jan Lucassen jan@decroon.nl


 


Werkgroep Jeugd
voorzitter José vanHout-van Agt kjvanhout@hotmail.com                                                                   Toby Brekelmans secretariaat@landvanoirschot.nl 
Berdi van Spreuwel  spreuwel@upcmail.nl
Joke Spapens  t.spapens@planet.nl


Website
beheerder Gerard van Kemenade contact@landvanoirschot.nl